درباره ما


درباره معلم پاسخگو

با سلام خدمت شما همراهان گرامی
معلم پاسخگو یک مرجع تخصصی پرسش و پاسخ آموزشی است که ارتباط بین اساتید و دانش آموزان را فراهم می کند .
مزایای استفاده از معلم پاسخگو :
۱- پاسخ به سوالات و اشکالات درسی ، مشاوره ای و زبان انگلیسی شما در کوتاه ترین زمان ممکن .
۲-صرفه جویی در زمان ، هزینه و سختی رفت و آمد .
۳-داشتن راهنمایی در هر زمان برای حل مسائل و پرسش های کتب درسی
۴-دریافت پاسخ با هزینه ای بسیار مناسب و فقط به اندازه تعداد سوالات شما از اساتید برتر کشور.
۵-پاسخ و تحلیل تشریحی مناسب برای هر گونه سوال تستی و کنکوری شما
۶-امکان ارتباط و گرفتن برنامه از مشاورین مجرب و رتبه برتر های کنکور های گذشته
۷-دسترسی به برترین اساتید کشور بدون نیاز به پرداخت هزینه یک جلسه رفع اشکال کامل برای پرسیدن چند سوال و همچنین بدون نیاز به حضور فیزیکی
معلم پاسخگو حاصل تجربه ی ۳۵ سال تدریس کنکوری المپیاد و کار در آموزش و پرورش موسس آن است .
۳۷ سال تدریس درس زیست شناسی کنکوری و المپیاد و کسب مقام معلم نمونه استانی ، و تربیت دانش آموزانی که در حال حاضر کمک حال جامعه ی پزشکی ، پرستاری ، آزمایشگاه ، زیست شناسی ، پژوهشی و... در کشور هستند .
این سایت با این هدف و امید تاسیس گردیده تا بتواند پلی شود تا دانش آموزان از کلان شهر ها و شهرستان های بزرگ گرفته تا محروم ترین و دور افتاده ترین مناطق کشور بتوانند از بهترین دبیران و آموزگاران سوالات درسی یا تستی کنکوری  و زبان انگلیسی جهت شرکت در آزمون ایلتس خود را بپرسند و همه بتوانند زیر سایه ی عدالت آموزشی به طور یکسان رشد کنند و نیروی کار علمی و باعث افتخارو  آبروی این مرز و بوم شوند .
همچنین هدف اصلی دیگر معلم پاسخگو ، جذب نیروهای جوان و تحصیل کرده ی کشور عزیزمان است ، تا بمانند و کار کنند و در کشور خود به دانش آموزان هم میهن خود آموزش دهند تا همه به کمک هم ایران اسلامی را هر روز بیشتر از دیروز جای بهتری برای زندگی نسل های اینده کنیم .
از این رو معلم پاسخگو از تمام عزیزانی که فارغ التحصیل در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در تمامی رشته های موجود در دسته بندی آموزشی ما ، که علاقه مند و فعال در زمینه تدریس خصوصی و کنکور ، تدریس آیلتس و مشاوره آموزشی هستند و می توانند به سوالات دانش آموزان با دقت و حوصله پاسخ دهند ، دعوت می کند ، تا با هم همکاری داشته باشیم .
 
با تشکر