قوانین و مقررات


قوانین دانش آموز :
 1. ثبت دقیق و صحیح مشخصات هویتی و عمومی مندرج در سامانه ، مسئولیت صحت اطلاعات کاربری و عواقب ذکر اطلاعات ناصحیح به عهده کاربر خواهد بود .
 2. نام کاربری و رمز عبور کاملا شخصی و محرمانه بوده و کاربران نباید اجازه استفاده از محتوا و خدمات خریداری شده از سایت را به دیگری بدهند . به طور کلی کاربران مسئول تمام فعالیت ها و اقداماتی هستند که با نام کاربری و رمز عبور آن ها انجام می پذیرد .
 3. کاربران با ورود به سامانه معلم پاسخگو ، می پذیرند که از باز نشر ، فروش ، کپی کردن ، ویرایش و انتقال مطالب به دیگران خودداری کنند .
 4. کاربران متعهد می گردند در تمامی مراحل طرح سوال اعم از ارسال تصویر، پیام صوتی و متنی تمامی شئونات شرعی و عرفی را رعایت نموده و هیچگونه محتوای توهین آمیز، نژاد پرستانه ، قومیت گرایانه ، سیاسی ، خلاف قوانین جرایم رایانه ای و یا خلاف موازین جمهوری اسلامی ایران منتشر نکنند .
 5. بدیهی است چنانچه خلاف موازین و مقررات سایت اقدامی صورت پذیرد ، کلیه مسئولیت ها به عهده شخص خاطی بوده و علاوه بر مسئولیت اخلاقی و شرعی ، طبق قوانین جاری کشوری با وی اقدام خواهد شد.
کاربر گرامی : اگر محتوای سایت را پسندیدید و آن را سودمند می دانید ، به جای بازنشر مطالب وبسایت ، دیگران را به معلم پاسخگو دعوت کنید . 
 
قوانین اساتید :
 1. ثبت دقیق و صحیح مشخصات هویتی و عمومی مندرج در سامانه ، مدارک ارسالی ، مسئولیت صحت اطلاعات کاربری و عواقب ذکر اطلاعات ناصحیح به عهده کاربر خواهد بود .
 2. اساتید متعهد می گردند در تمامی مراحل پاسخ به سوالات اعم از ارسال فیلم ، تصویر، پیام صوتی و متنی تمامی شئونات شرعی و عرفی را رعایت نموده و هیچگونه محتوای توهین آمیز، خلاف واقع ، نژاد پرستانه ، قومیت گرایانه ، سیاسی ، خلاف قوانین جرایم رایانه ای و یا خلاف موازین جمهوری اسلامی ایران منتشر نکنند .
 3. از سایت برای هیچ کسب و کاری غیر از پاسخ به سوالات استفاده نکنند ، کار تبلیغاتی انجام ندهند و از ارائه هرگونه شماره تماس و یا آدرس شبکه های اجتماعی در حین پاسخ به سوالات خودداری نمایند .
 4. از هرگونه درخواست های مالی و تبادل وجه در خارج از چهارچوب سایت اکیدا خودداری نمایند .
 5. در جهت ارتقای کیفیت پاسخ به سوالات و کاهش زمان پاسخدهی به سوالات از هیچ کوششی دریغ نفرمایند . 
 6. بدیهی است چنانچه خلاف موازین و مقررات سایت اقدامی صورت پذیرد ، کلیه مسئولیت ها به عهده شخص خاطی بوده و علاوه بر مسئولیت اخلاقی و شرعی ، طبق قوانین جاری کشوری با وی اقدام خواهد شد.
 7. همچنین مدریت سایت در صورت عدم رعایت قوانین مندرج در بند های فوق این اختیار را دارد که سوال یا محتوای نادرست را حذف کند و صفحه داشبورد دبیر مربوطه در ابتدا به شکل موقت غیر فعال می گردد و در صورت مشاهده مجدد تخلف از همکاری با دبیر محترم معذور خواهیم بود .  
استاد گرانقدر : ارتقای کیفی و بازدهی حداکثری سایت جز با زحمات شما میسر نمی گردد . لطفا به جهت  گسترش هر چه بیشتر سایت ، آن را به همکاران و دانش آموزان معرفی نمایید . پیشاپیش از زحمات بی دریغ شما کمال تشکر را داریم .